fbpx

Darujte na Vianoce slovenský unikát

Rodina Karpatského brandy sa teší opätovnému zaradeniu dlho očakávaného Karpatského brandy XO, do svojho portfólia. Na jeho dokonalé vyzretie sa čakalo naozaj dlho. Nové XO je najluxusnejším produktom tejto legendárnej značky a prichádza na slovenský trh práve pred vianočnými sviatkami 2020.

Označenie XO vo všeobecnosti znamená, že brandy dozrievalo v dubových sudoch viac ako 10 rokov. Avšak, táto špeciálna šarža uzrela svetlo sveta až po 17-tich rokoch. Je to absolútny skvost, ktorý ocení každý skutočný milovník brandy či koňakov. Má nádhernú sýtu jantárovú farbu so zelenkastým nádychom, nezameniteľnú, vyzretú vôňu dubového dreva a tabakových listov, kde cítiť i jemné stopy kávy a čokolády. Má delikátnu, dlhotrvajúcu chuť, v ktorej sa snúbi drevo s jemným kakaovým maslom na pozadí.

„Karpatské brandy XO sme pripravovali s obrovskou dávkou zodpovednosti, trpezlivosti ale i vášne a zhmotnili sme v ňom všetky naše dlhoročné skúsenosti. S hrdosťou i očakávaním ho púšťame do sveta medzi zákazníkov, milovníkov brandy, fajnšmekrov a tešíme sa na ich reakcie. Sme presvedčení, že budú nadšení.“ uviedol Peter Ďuriš, Master Blender značky KB.

Tento slovenský unikát je balený v luxusných, elegantných kazetách. Svojou výnimočnosťou je vhodné ako originálny darček ale hodí sa aj priamo na sviatočný stôl. Objednávajte online priamo v našom e-shope.

Vstup
Obsah tejto webstránky je vhodný len pre osoby staršie ako 18 rokov.