fbpx

Slovenská klasika

Karpatské KB je najpopulárnejším produktom z kolekcie, ktorý si vychutnávajú už viaceré generácie. Veľa ľudí tento tradičný výrobok s obľubou označuje skratkou „KB-čko“.

Súčasťou nápoja je kvalitný vínny destilát aj slovenský med. Jeho plná, vyvážená chuť, jantárová farba a jemná vôňa s nádychom vanilky a sušeného ovocia prebudí vaše zmysly.

Kúpiť online

Chuť zrelých hrušiek

Spojením klasického „KB-čka“ a hruškového destilátu vznikol nápoj s príťažlivou chuťou. Karpatské KB Hruška vás zaujme príjemnou vôňou a prekvapí priamočiarou chuťou zrelej hrušky, harmonicky zladenej s chuťou tradičného Karpatského KB. Výborne sa hodí do miešaných nápojov a oceníte ho aj v kuchyni.

Recepty

Korenisté spojenie

Do „KB-čka“ sme pridali škoricu a klinček, čím tento tradičný slovenský produkt dostal úplne nový rozmer vo vôni i v chuti. Korenisté tóny, zladené s vínnym destilátom a medom, vytvárajú harmonický celok, ktorý si môžete vychutnať samostatne, ku šálke kávy, v miešaných nápojoch, či už studených alebo horúcich, ktoré príjemne zahrejú a pohladia.

Recepty

Široké využitie

Karpatské KB môžete servírovať samostatne, no skvele chutí i v miešaných nápojoch, či už v studených, alebo horúcich. Nezaostáva ani v kuchyni, môžete s ním variť, piecť i grilovať. Vyskúšajte naše recepty.

Recepty

Vstup
Obsah tejto webstránky je vhodný len pre osoby staršie ako 18 rokov.