Karpatské KB

Ochutnajte horúcu novinku

Do kolekcie Karpatského KB pribúda ďalší prírastok – Karpatské KB škorica a klinček. Tradičný slovenský produkt tak dostáva nový rozmer vo vôni i v chuti. Korenisté tóny, zladené s vínnym destilátom a medom, vytvárajú harmonický celok, ktorý si môžete vychutnať samostatne, ku šálke kávy, či v horúcich nápojoch, ktoré príjemne zahrejú a pohladia.

Pravá chuť hrušiek

Milovníci „klasického KB-čka“ sa môžu tešiť aj na ovocný variant s chuťou zrelej hrušky. Karpatské KB Hruška na prvý nádych zaujme príjemnou vôňou a prekvapí priamočiarou chuťou hrušky harmonicky zladenej s chuťou tradičného Karpatského KB.

Váš obľúbený nápoj

Najpopulárnejší produkt z kolekcie, ktorý si vychutnávajú už viaceré generácie. Veľa ľudí ho pozná aj pod skratkou „KB-čko“.

Plná chuť

Tradičný slovenský výrobok z Karpát sa vyrába z kvalitného vínneho destilátu. Má jantárovú farbu a jemnú vôňu s nádychom vanilky a sušeného ovocia a jeho plná a vyvážená chuť prebudí vaše zmysly.

Slovenská klasika

Je to skrátka „slovenská klasika”, ktorá by nemala chýbať na žiadnej dobrej oslave. Karpatské KB je tiež vhodným tipom na darček pri akejkoľvek príležitosti.

Vstup
Obsah tejto webstránky je vhodný len pre osoby staršie ako 18 rokov.