fbpx

Jeseň s Karpatským brandy Špeciál

Ikona medzi slovenskými alkoholickými nápojmi sa vyrába klasickou metódou zretia dôkladne vybraných vínnych destilátov v malých 300-litrových dubových sudoch po dobu minimálne 5 rokov. Je vyrobené na prírodnej báze zo suroviny pochádzajúcej z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti podľa originálnej receptúry so zachovaním tradičnej technológie výroby. Vyznačuje charakteristickou zlato-jantárovou farbou, výraznou vôňou a plnou chuťou sušeného ovocia.

O obľube Karpatského brandy Špeciál svedčí aj to, že jeho milovníci používajú aj skrátený názov KBŠ. Vznikla z toho tradícia, takže dnes pri jeho objednávaní už každý čašník alebo barman vie, o čo ide. Čo je však najdôležitejšie, Karpatské Brandy Špeciál nie je žiadny chudobný príbuzný zahraničných značkových brandy a koňakov, ale dôstojný súper a úspešný konkurent.

Môžete si ho vychutnávať v kruhu rodiny, po dobrej večeri, či k čokoládovým dezertom. Navyše je to ideálny tip na darček, najmä pre pánov, ktorí preferujú plnú chuť a charakteristickú vôňu tohto nápoja.

Vstup
Obsah tejto webstránky je vhodný len pre osoby staršie ako 18 rokov.