fbpx

Originálna novinka Karpatské brandy Originál

Keď sa povie brandy, väčšinou si predstavíme mužov, popíjajúcich a diskutujúcich v knižnici o politike. Dnes už ale táto stará pravda neplatí. Lahodnú chuť tohto nápoja určite ocenia aj ženy. Spoločnosť VITIS Pezinok prináša na náš trh novinku, Karpatské brandy Originál. Usaďte sa pohodlne na pohovke a vychutnajte si tento príjemný nápoj, privoňajte k jeho buketu po sušenom ovocí a kúskoch čokolády…

Výrobca obľúbeného Karpatského KB, Karpatského brandy špeciál a Karpatského brandy Exclusive, spoločnosť VITIS Pezinok, ktorej snahou je prinášať svojim zákazníkom vždy niečo nové a kvalitné, uvádza na trh novinku Karpatské brandy Originál.

news-kbo-1

 

Brandy je destilát vyrobený z akostného odrodového vína, ktorý dozrieva v  300-litrových dubových sudoch. Vyrába sa podľa originálnej receptúry so zachovaním tradičnej technológie výroby. Práve vďaka zreniu v dubových sudoch získava brandy svoju krásnu jantárovo-zlatú farbu. Nové Karpatské brandy Originál je elegantný nápoj s vôňou sušeného ovocia s kúskami jemnej čokolády a sladkastou chuťou s karamelovými podtónmi. Jeho lahodné tóny oceníte najmä počas dlhých zimných večerov, v príjemnej spoločnosti, usadení na pohovke alebo pri kozube. Zároveň je ale ľahšie ako Karpatské brandy špeciál a jeho jemnú aromatickú chuť určite ocenia aj dámy, alebo tí, ktorí ešte len začali odhaľovať čaro brandy.

Dizajn etikety Ka rpatského brandy Originál je, podobne ako dizajn ostatných brandy z portfólia spoločnosti VITIS Pezinok, inšpirovaný povesťou o rytierovi Stiborovi zo Stiboríc, pánovi Beckova a celého Váhu. Jeho veľká odvaha sa často pripisuje práve brandy. Kvalitné brandy vraj totiž nikdy nechýbalo na jeho hostinách a obchod s brandy nemalou mierou prispel aj k Stiborovmu bohatstvu.

V rytierskom duchu sa niesol aj krst nového brandy. Filip Tůma, hrdý krstný otec, slávnostne pasoval Karpatské brandy Originál historickým mečom za rytiera „rádu Karpatského brandy“.

Pri príležitosti blížiacich sa sviatkov si môžete brandy vychutnať v spoločnosti svojich blízkych po dobrom obede alebo sviatočnej večeri. Podáva sa v pohári tulipánového tvaru pri izbovej teplote, ktorá umožní naplno vyniknúť jeho unikátnej chuti a vôni. Nápoj je vhodný nielen ako digestív, ale jeho harmonická chuť, plná nádherného vínneho destilátu sa výborne hodí aj k sušenému ovociu alebo čokoládovému dezertu. Karpatské brandy Originál je tiež ideálnym tipom na darček.

Vstup
Obsah tejto webstránky je vhodný len pre osoby staršie ako 18 rokov.