fbpx

Prestížne ocenenie na medzinárodnej súťaži China Wine and Spirits Awards 2019

Karpatské Brandy Špeciál získalo na medzinárodnej súťaži China Wine and Spirits Awards 2019 v Hong Kongu dvojitú zlatú medailu.

China Wine and Spirits Awards je jednou z najrenomovanejších a najexkluzívnejších súťaží vín a destilátov na svete. Každoročne sa do nej prihlásia súťažiaci z viac ako 50 krajín sveta. 100 členná porota je zložená z popredných nákupcov vína a destilátov. Všetky vína a destiláty prechádzajú takzvaným „blind testingom“ (t.j. degustovaním anonymných vzoriek bez označenia), ktorý zaručuje objektivitu.

„Porotcovia na China Wine and Spirits Awards sa radia medzi top profesionálov vo svojej oblasti. Sú vyberaní na základe ich skúseností a znalostí trhu. Kedykoľvek vidím produkt s ocenením China Wine and Spirits Awards, som hrdý na to, že som mohol byť jej súčasťou a pomáhať spotrebiteľom vyberať si tie najkvalitnejšie vína a destiláty,“ povedal jeden z porotcov, Yu Kong Chow.

Karpatské Brandy Špeciál porotcov oslovilo a za svoje kvality si vyslúžilo dvojitú zlatú medailu. „Sme veľmi radi, že Karpatské Brandy Špeciál obstálo aj v takej silnej konkurencii, aká bola na CWSA 2019 a sme obzvlášť hrdí na to, že vyhralo dvojitú zlatú medailu, ktorá potvrdzuje jeho výnimočnú kvalitu a zvyšuje povedomie o kvalitnom slovenskom brandy,“ povedal Peter Ďuriš, Master Blender Karpatského brandy.

Karpatské Brandy Špeciál je unikátne slovenské brandy s viac ako 50 ročnou históriou. Na Slovensku sa teší veľkej obľube a svoje kvality hrdo prezentuje aj v zahraničí.

Vstup
Obsah tejto webstránky je vhodný len pre osoby staršie ako 18 rokov.