fbpx

Striebro z Londýna!

Porota medzinárodnej súťaže, International Wine and Spirit Competition 2020 (ďalej len IWSC), zložená z expertov z celého sveta, ocenila Karpatské Brandy Exclusive striebornou medailou.

Každoročne v tejto súťaži súťažia nápoje z viac ako 90 krajín sveta. Ocenenie ISWC je v tomto odvetví považované za jedno najvyšších. Stovka svetových odborníkov, medzi ktorých patria nákupcovia, výrobcovia, liehovary, someliéri či distribútori, hodnotila vína a liehoviny v priebehu celého roka pomocou blind testingov a panelových diskusií. Karpatské Brandy Exclusive porotcov oslovilo komplexnosťou chuti, v ktorej vyzdvihli karamel, klinček a dubové podtóny.

„Sme veľmi radi, že Karpatské Brandy Exclusive potvrdilo svoje miesto na svetovej scéne. Strieborná medaila je znakom, že na Slovensku vieme vyrobiť kvalitné brandy medzinárodnej úrovne,“ povedal Peter Ďuriš, Master Blender Karpatského brandy.

„Tasting note: Big, bold and spicy in style. Full of rich toffee and sweet caramel, framed by polished oak. Undertones of cured bacon, dusty books and clove add an attractive complexity.“ – Joel Harrison

Vstup
Obsah tejto webstránky je vhodný len pre osoby staršie ako 18 rokov.